fbpx
Понуда: C10627
VIN / ШИФРА: 018870

VW Polo 1.4TDI 75HP BLUEMOTION

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.4TDI 75HP BLUEMOTION, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведено: 06/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија