fbpx
Понуда: C10653
VIN / ШИФРА: 039375

VW Polo 1.4TDI 75HP BLUEMOTION

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.4TDI 75HP BLUEMOTION, Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Front Assist [info]
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија