fbpx
Понуда: C10811
VIN / ШИФРА: 155780

VW Polo 1.6TDI 90HP

5,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.6TDI 90HP, Автомобил
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија