fbpx
Понуда: C10583
VIN / ШИФРА: 523585

VW Tiguan 1.4TSI 150HP 4-MOTION ПРОДАДЕНО

9,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 1.4TSI 150HP 4-MOTION , Џип
Произведено:
2009
Гориво:
Бензин
Мотор:
1400 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации