fbpx
Понуда: C10779
VIN / ШИФРА: 074913

VW Tiguan 2.0TDI 170HP 4-MOTION

10,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 170HP 4-MOTION, Џип
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 170HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
240 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАН ДО 22/09/2021

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија