fbpx
Понуда: C9978
VIN / ШИФРА: 323849

VW Tiguan 2.0TDI 150HP HIGHLINE EXCLUSIVE

28,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 150HP HIGHLINE EXCLUSIVE, Џип
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Business Paket
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Side Assist
» Камера за Сообраќајни знаци
» Меморија на Седишта
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија