Понуда: C10109
VIN / ШИФРА: 859712

VW Tiguan HIGHLINE 2.0TDI 150HP EXCLUSIVE

27,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan HIGHLINE 2.0TDI 150HP EXCLUSIVE, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Park Pilot
» Камера за Сообраќајни знаци
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија