fbpx
Понуда: C9552
VIN / ШИФРА: 059535

VW Tiguan STYLE 2.0TDI 140HP DSG 4-MOTION

16,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan STYLE 2.0TDI 140HP DSG 4-MOTION, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS315 Навигација
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02/2015

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија