fbpx
Понуда: C7940
VIN / ШИФРА: 038320

VW Tiguan 2.0TDI 140HP 4-MOTION ПРОДАДЕНО

9,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 140HP 4-MOTION, Џип
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
210 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба