fbpx
Понуда: C10218
VIN / ШИФРА: 011033

VW Touareg 3.0TDI 262HP R-LINE EXECUTIVE 4-MOTION ПРОДАДЕНО

28,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touareg 3.0TDI 262HP R-LINE EXECUTIVE 4-MOTION, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 262HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Вентилација во седишта
» Греач на Волан
» Меморија на Седишта
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS850 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба