fbpx
Понуда: C7829
VIN / ШИФРА: 032760

VW Touareg R-LINE 3.0TDI Chrome & Style ПРОДАДЕНО

46,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touareg R-LINE 3.0TDI Chrome & Style, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 204HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
20 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» LED Пакет
» Греач на Волан
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS850 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба