fbpx
Понуда: C10262
VIN / ШИФРА: 511928

VW Touran 1.6TDI 110HP HIGHLINE

14,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touran 1.6TDI 110HP HIGHLINE, Мини Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Завеси на странични стакла
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Камера за Сообраќајни знаци
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2015

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија