fbpx
Понуда: C10103
VIN / ШИФРА: 589451

VW Touran 1.6TDI 110HP TRENDLINE

13,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touran 1.6TDI 110HP TRENDLINE, Мини Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија