fbpx
Понуда: C6630
VIN / ШИФРА: 081318

VW Touran 1.9TDI 105HP

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touran 1.9TDI 105HP , Мини Комбе
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
1900 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија