Понуда: C10051
VIN / ШИФРА: 115387

VW Touran TRENDLINE 1.6TDI 115HP

14,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touran TRENDLINE 1.6TDI 115HP, Мини Комбе
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија