fbpx
Понуда: C9334
VIN / ШИФРА: 091801

VW up! 1.0 60HP ПРОДАДЕНО

6,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! 1.0 60HP, Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Навигација

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба