fbpx
Понуда: C9350
VIN / ШИФРА: 000292

VW up! MOVE UP! 1.0 60HP FACELIFT ПРОДАДЕНО

7,200€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! MOVE UP! 1.0 60HP FACELIFT, Мал Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба