fbpx
Понуда: C9249
VIN / ШИФРА: 081223

VW up! MOVE UP! 1.0 60HP ПРОДАДЕНО

6,200€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! MOVE UP! 1.0 60HP , Мал Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Мерач на притисок во гуми
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба