fbpx
Понуда: C9245
VIN / ШИФРА: 043648

VW up! MOVE UP! PLUS 1.0 60HP ПРОДАДЕНО

6,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! MOVE UP! PLUS 1.0 60HP, Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
45 000 km

Информации за возилото

» Cool & Sound Пакет
» Lane assist [info]
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2015

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба